ZAPROSZENIE  NA JUBILEUSZ EDUKACJI

ROK SZKOLNY 1916/1917 – 2016/2017

„Wszystko było nie tak dawno, choć minęło wiele lat,
Przeleciała także mł
odość karuzelą  dawnych lat
Pozostały  dziś wspomnienia, które echem niesie wiatr
A to  święto jest nadzieją  na powroty w dawny świat.”

W związku z obchodami Jubileuszu 100-lecia edukacji na terenie obwodu Publicznej Szkoły Podstawowej w Celestynowie,

planowanymi na 3 czerwca  2017r.

Dyrektor , Grono Pedagogiczne, Rodzice i Uczniowie zapraszają

Absolwentów wszystkich roczników,
Emerytowanych Nauczycieli, Pracowników i Przyjaciół
naszej szkoły

na w/w. uroczystość.

Planowany program Jubileuszu 100-lecia
Sobota  - 03.06.2017 r.

11 00 – Msza św. w kaplicy pw. św. Maksymiliana w Unewlu,

12 00 – część oficjalna i artystyczna w szkolnej sali gimnastycznej,

13 00 – zwiedzanie wystaw i szkoły; spotkanie integracyjne absolwentów, nauczycieli i przyjaciół szkoły przy kawie, herbacie i gorącym poczęstunku; piknik i atrakcje dla dzieci na placu szkolnym.

Jubileusz szkoły jest najlepszą okazją do sięgnięcia w przeszłość, przywołania pamięci o zdarzeniach i ludziach współtworzących świadectwo, którego zostaliśmy spadkobiercami. To czas analizy i oceny dotychczasowych dokonań oraz inspiracja do dalszych, ambitnych przedsięwzięć na rzecz dobra publicznego i najmłodszych mieszkańców naszego obwodu.

Zdjęcia, które posłużą do zorganizowania wystawki z okazji 100- lecia edukacji, upamiętnią tę rocznicę, zatrzymają w pamięci dokonania i wspomnienia z przeszłości  oraz na pewno dostarczą wielu wzruszeń.

Serdecznie zapraszamy i jednocześnie prosimy
o finansowe wsparcie naszych  przedsięwzięć na rzecz szkoły. Każda kwota jest dla nas  cenną pomocą w realizacji zaplanowanych działań.

Wpłaty, za które z góry dziękujemy  prosimy przekazywać na konto w Banku Spółdzielczym w Opocznie/oddział Sławno

Nr: 25 8992 0000 0007 8070 3000 0010 z dopiskiem „Jubileusz 100 – lecia.” .