Ogród dydaktyczny

Decyzją Zarządu WFOŚ i GW w Łodzi z dnia 18.04.2012 r.przyznano dofinansowanie w formie dotacji na realizację zadania pn. "Utworzenie ogródków dydaktycznych przy szkołach i przedszkolach".

Publiczna Szkoła Podstawowa w Celestynowie jest jedną z czterech szkół z terenu gminy Sławno, które otrzymały dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na utworzenie ogródka pn.

"CZTERY PORY ROKU W OGRODZIE

- DYDAKTYCZNIE, PRAKTYCZNIE I EKOLOGICZNIE".

KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ W KLASACH IV-VI

W dniu 25.04.2013r w Szkole Podstawowej w Celestynowie odbył  się konkurs wiedzy ekologicznej, w którym uczestniczyli uczniowie klas IV-VI. Pierwsze miejsce zajął Szymon Pawlik , drugie  Bartosz Janiszewski i Agata Mielcarz, trzecie Piotr Krawczyk - uczniowie klasy VI.

KONKURS EKOLOGICZNY DLA I-III

Dnia 24 kwietnia 2013 r. podczas uroczystej akademii z okazji Święta Ziemi w naszej szkole zostały ogłoszone wyniki konkursu ekologicznego dla kl.I-III na najbardziej pomysłową pracę wykonaną z surowców wtórnych.