Dziewczęta najlepsze w gminie

W dniu 17 października 2019 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Prymusowej Woli odbyły się gminne rozgrywki tenisa stołowego igrzysk młodzieży szkolnej dziewcząt i chłopców.

Na początku jako gospodarz rozgrywek Pan Dyrektor Mirosław Kapusta przywitał wszystkie szkoły i życzył wszystkim zawodnikom osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Do rywalizacji w kategorii dziewcząt zgłosiły się 3 szkoły: Kozenin, Kunice, Celestynów i Prymusowa Wola.

Dziewczęta rozgrywały zawody systemem ,,każdy z każdym”.

Wyniki przedstawiają się następująco:

PSP Kozenin– PSP Celestynów   0 : 3

PSP Prymusowa Wola – PSP Celestynów   0 : 3

PSP Celestynów – PSP Prymusowa Wola   3 : 0

PSP Celestynów – PSP Kunice 3 : 0

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1. PSP Celestynów

2. PSP Kozenin

3. PSP Kunice

4. PSP Prymusowa Wola

Po zakończonych rozgrywkach Pan Dyrektor Mirosław Kapusta podsumował zakończoną rywalizację  i jako gospodarz rozgrywek wręczył zwycięskim drużynom dyplomy, życząc im powodzenia w reprezentowaniu naszej gminy na szczeblu powiatowym.

Naszą szkołę reprezentowały: Agata Janiszewska i Martyna Węglarska, które od 5 lat są niepokonane w gminie. Opiekunem drużyn był nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Błotnicki.