DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2021

W zimowy styczeń wpisane są dwa szczególne dni, które wzbudzają ogromną radość i emocje. 21 i 22 stycznia to odpowiednio Dzień Babci i Dzień Dziadka. Warto zatem, w te szczególne dni obdarować Ich prezentem oraz co najważniejsze – czasem. Jest to miła forma pamięci i podziękowania za opiekę, obecność i ciepło, które roztaczają każdego dnia.

W tym roku Dzień Babci i Dziadka 2021 odbywa się w cieniu pandemii COVID-19. Niestety koronawirus i sytuacja epidemiczna sprawiły, iż obchody tego wspaniałego święta zostały przeniesione do wirtualnej przestrzeni. Wszystko po to, by nasi najukochańsi seniorzy poczuli się zarówno wyjątkowo, ale i bezpiecznie w trakcie swojego święta.

Tradycyjnie, jak co roku, uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego, wykonali wyjątkowe laurki, a dodatkowo nasi najmłodsi milusińscy przygotowali mini koncert, który udostępniony zostanie w formie filmików. Warto więc sięgnąć po telefon i zadzwonić jednego dnia do Babci, a następnego do Dziadka oraz przesłać nasz wirtualny występ, który jest wyrazem dozgonnej pamięci i wdzięczności.

Tą wirtualną drogą Wszystkim dostojnym Babciom i Dziadkom dedykujemy i przesyłamy poniższe słowa….

Droga Babciu, Drogi Dziadku!

Z serduszkiem moim małym

dziś do Was przychodzę.

Życzenia płyną wdzięczne,

Dzień nieco Wam osłodzę.

Zdrowia i siły Wam życzę,

By wędrować razem w nieznane.

Budować cudowne wspomnienia,

takie Nasze, niezapomniane.

Radości i pięknego uśmiechu,

który koi smutki wszelkie.

Bo od Was bije dobroć,

a serca macie wielkie.