ACH! CO TO BYŁ ZA BAL...

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal to dla dzieci niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

W naszej szkole Bal karnawałowy odbył się 16 lutego. Uczestniczyły w nim dzieci z Punktu Przedszkolnego oraz kl. I-III. Na balu pojawiły się księżniczki, wróżki, policjanci, piraci, niejeden Batman, Spider-man i wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie zn z twarzy mimo chwilowego zmęczenia Nie zabrakło również konkursów, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły. Na zakończenie odbył się słodki poczęstunek. Wyjątkowo, w tym roku każda grupa w swojej sali.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!