Z okazji Święta Babci i Dziadka ...

w dniu 21 stycznia  przedszkolaki z trzech Punktów Przedszkolnych działających w ramach  projektu  „ Wsparcie na starcie – 3 przedszkola w gminie Sławno” gościły swoich Dziadków na wspaniałej uroczystości. Po serdecznym przywitaniu zaproszonych gości przez Wójta Gminy Tadeusza Wojciechowskiego dzieci prezentowały przygotowane na tą okazję programy artystyczne.   Przedszkolaki z Kozenina, Kunic i Celestynowa wzruszyły swoich dziadków  recytacją wierszy, śpiewem piosenek oraz tańcem. Po zakończeniu części artystycznej maluchy złożyły swoim Babciom i Dziadkom życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane laurki. Goście gorącymi brawami podziękowali swoim wnukom za pięknie przygotowane programy artystyczne.  W tym uroczystym dniu na Dziadków czekała niespodzianka - „ Biesiada z Babcią i Dziadkiem, z ludową nutą w tle”, którą poprowadziła Edukacyjna Firma  Muzyczna. W trakcie biesiady Dziadkowie brali udział w konkursach np. robiono korale, stawiano piramidy, śpiewano piosenki. Były też wspólne  tańce  oraz  śpiewy  w których pomógł  specjalnie przygotowany w tym celu śpiewniczek. Słodki poczęstunek był wspaniałą okazją do rozmów, w czasie których dziadkowie mogli podzielić się swoimi wrażeniami.