Zabawa choinkowa

W dn. 27.12.2010 w Punkcie Przedszkolnym ...

z siedzibą w Publicznej Szkole Podstawowej w Celestynowie odbyła się integracyjna zabawa choinkowa  w której uczestniczyli zaproszeni goście: Wójt Gminy – Tadeusz Wojciechowski; Dyrektor Szkoły Podstawowej w Celestynowie - Barbara Socha; Przewodniczący Rady Gminy – Bolesław Wiktorowicz; Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych – Marek Karkocha; Przewodniczący Komisji Budżetu, Finansów i Rolnictwa – Stanisław Zdulski oraz koordynatorzy projektu.

W części artystycznej przedszkolaki zaprezentowały przygotowany, okolicznościowy repertuar, który był oklaskiwany przez rodziców, dziadków i rodzeństwo. Następnie  Edukacyjna Firma Muzyczna poprowadziła zabawę choinkową, przeplataną różnymi konkursami dla dzieci i rodziców.

Ażeby tradycji stało się zadość – do przedszkola dotarł Św. Mikołaj z prezentami dla wszystkich maluchów. Na zakończenie wszyscy uczestnicy chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć.