MOJA WYMARZONA EKOPRACOWNIA

W Szkole Podstawowej w Celestynowie jest realizowany projekt „ Moja wymarzona ekopracownia” pn.„ W przyjaźni za pan brat”, który jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Do chwili obecnej zostało  wyremontowane pomieszczenie dydaktyczne, wymieniono instalację elektryczną i wodno – kanalizacyjną. Na ścianach położono gładź , tynk mozaikowy oraz fototapetę o tematyce przyrodniczej.  W ramach realizacji tego projektu pracownia przyrodnicza została wyposażona w tablicę interaktywną wraz z wyposażeniem, laptop ,aparat fotograficzny oraz pomoce dydaktyczne. W połowie listopada zostaną dostarczone meble. Takie wyposażenie pracowni przyrodniczej umożliwi przeprowadzanie doświadczeń uczniowskich przewidzianych programem nauczania przyrody oraz rozwijanie zainteresowań i umiejętności uczniów.