Wnioski do pobrania

06.05.2020

Zapraszamy rodziców na webinarium w dn. 12 maja 2020 r. o godz. 15.00 na temat:

"Czym jest higiena cyfrowa i w jaki sposób o nią zadbać?"

Webinarium dla rodziców w poniższym linku (cenne wskazówki):

Jak w czasie pandemii przetrwać w domu z dziećmi i pracą?

23.03.2020

SZANOWNI RODZICE!

Trudna sytuacja wywołana epidemią koronawirusa nie pozwala nam pracować w warunkach szkolnych, dlatego też nadal będziemy kontynuować naukę zdalną. Zdaję sobie sprawę, że jest to dla uczniów zupełnie nowa sytuacja.
Za nami już tydzień pracy w nowych warunkach. Myślę, że powoli każdy uczeń pokonał już „barierę nowej formy nauki”. Bardzo dziękuję Państwu za wsparcie swoich dzieci podczas tej nowej sytuacji.

Jak Państwu wiadomo, zamknięcie szkół potrwa do Świąt Wielkanocnych.

W dalszym ciągu materiały dla uczniów będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły, tak jak już informowaliśmy.

Jeśli pojawiłyby się jakieś trudności, niejasności, czy mielibyście Państwo pytania odnośnie zdalnej nauki, proszę kontaktować się z wychowawcami telefonicznie, bądź za pomocą poczty elektronicznej.

Apeluję ponownie, aby uczniowie pozostali w domach. Proszę stosować się do zaleceń, które wydały władze.
Od naszej odpowiedzialności zależy zdrowie i życie nasze, bliskich i wszystkich Polaków.

Zostańmy w domu!

21.03.2020

Kuratorium Oświaty w Łodzi informuje, iż na stronie internetowej urzędu w zakładce "Rodzice i uczniowie" >>> "Rekrutacja" pozostają do Państwa dyspozycji prezentacje dotyczące rekrutacji 2020/2021 do szkół ponadpodstawowych. Materiały można pobierać i upowszechniać.

Link do zakładki "Rekrutacja":

SZANOWNI PAŃSTWO!

Rada Pedagogiczna  podjęła następujące formy zdalnej pracy z uczniami w poszczególnych klasach:

• karty pracy w wersji papierowej (uczniowie otrzymali 11 i 12 marca)
  • poprzez  platformę epodreczniki.pl i materiały do samodzielnej nauki,
  • materiały  przesyłane przez nauczycieli  drogą elektroniczną poprzez STRONĘ INTERNETOWĄ  szkoły www.spcelestynow.szkolnastrona.pl

Zwracam się do Państwa z prośbą o motywowanie swoich dzieci do nauki w domu poprzez w/w formy. Zrealizowany materiał będzie oceniony przez nauczycieli. W razie potrzeby możliwy kontakt z nauczycielem lub wychowawcą.

Przypominam, że przerwa w zajęciach zobowiązuje nas do przestrzegania pewnych zasad. Przede wszystkim dla uczniów jest to czas izolacji, aby zmniejszyć ryzyko zarażenia i nierozprzestrzeniania się koronawirusa. W związku z tym uczniowie mają pozostać w domu, nie odwiedzać się koleżeńsko, nie gromadzić w celach towarzyskich, nie przemieszczać się do sąsiednich miejscowości bez uzasadnionych powodów, itp. Bądźmy odpowiedzialni i uczmy odpowiedzialności nasze dzieci.

Życzę Państwu zdrowia i spokoju ducha!

Z poważaniem Barbara Socha – Dyrektor Szkoły