Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wydarzenia

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2021

W zimowy styczeń wpisane są dwa szczególne dni, które wzbudzają ogromną radość i emocje. 21 i 22 stycznia to odpowiednio Dzień Babci i Dzień Dziadka. Warto zatem, w te szczególne dni obdarować Ich prezentem oraz co najważniejsze – czasem. Jest to miła forma pamięci i...

DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

18 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Święto ustanowiono na pamiątkę urodzin Alana Alexandra Milne’a, który był twórcą tej bajkowej postaci. Kubuś Puchatek to postać uwielbiana przez dzieci i dorosłych na całym świecie.

ŻYCZENIA DLA SAMOTNYCH OSÓB

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, uczniowie, pod kierunkiem pani Małgorzaty Dębowskiej, wykonali kartki świąteczne, które otrzymały osoby samotne z Unewla i Celestynowa.

WEEKEND CUDÓW - FINAŁ AKCJI "SZLACHETNA PACZKA"

W dniach 12 – 13 grudnia - po raz ósmy w Opocznie, miał miejsce „Weekend Cudów” czyli finał akcji: „Szlachetna Paczka”.

MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

„Witaj nam w przedszkolu, Mikołaju miły,

na piękne prezenty dzieci zasłużyły…”