ROK SZKOLNY 2019/2020

Celestynów obronił tytuł sprzed roku

14 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej w Bielowicach odbyły się rozgrywki powiatowe w tenisa stołowego w kategorii Igrzyska Dzieci dziewcząt. Gminę Sławno reprezentowały uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej w Celestynowie.

Z podwórka na stadion. Eliminacje powiatowe.

W dniu 23 października w Opocznie odbyły się eliminacje powiatowe ogólnopolskiego turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka” w kategorii U-10 chłopców.

Celestynów od lat niepokonany

22 października 2019 roku w Szkole Podstawowej w Bielowicach odbyły się rozgrywki powiatowe w tenisa stołowego w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt. Gminę Sławno reprezentowały uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej w Celestynowie.

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

W dniu 21 października na orliku w Szadkowicach odbyły się eliminacje gminne do ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-10 chłopców. Z naszej gminy zgłosiły się dwie szkoły PSP Celestynów i PSP Kunice.

Dziewczęta najlepsze w gminie

W dniu 17 października 2019 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Prymusowej Woli odbyły się gminne rozgrywki tenisa stołowego igrzysk młodzieży szkolnej dziewcząt i chłopców.